Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Erzurum Sağlık Kurumları

Sağlık yaşamın temelidir. Bu bağlamda sağlık kurumları insan hayatında meydana gelen olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmektedir. Ancak özellikle Erzurum gibi yüksek nüfuslu şehirlerde doğru sağlık kurumuna ulaşmak ve doğru tedavilerin alınması son derece zor ve karmaşık bir hal almıştır. Sizde Erzurum ’da bulunan tüm sağlık kurumlarını tek bir kategori içerisinde görüntüleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz kurumu tercih edebilirsiniz. Sağlık kurumları ilçelere göre düzenlenmiş ve bu şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayede her kullanıcı kategori içerisinde yer alan kendi ilçesini seçebilir ve buradan kendisine en yakın olan sağlık kurumunu seçebilir. Kurum seçiminden sonra hastane randevu alma işlemi ile dilediğiniz kuruma randevu alabilirsiniz.

Erzurum İlçe Sağlık Kurumları

Erzurum Hastane Randevu Almak

Erzurum içerisinde yer alan tüm ilçelerdeki sağlık kurumlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanındaki hızın önemi göz önünde bulundurularak hazırlanan kategorilerde sizlerin en hızlı şekilde yakınındaki sağlık kurumuna ulaşabilmesi için düzenlenmiştir. Erzurum hastaneleri arasında sizin için en doğru hastaneyi bulmak doğru kategorize edilmiş sistemler ile artık çok daha kolay. Erzurum ’da kalabalık nüfus sebebi ile doğru hastaneleri bulmak ve doğru tedavileri almak son derece zor bir hal almıştır. Ancak sağlanan bu sistem üzerinden yakınızda ya da başka ilçelerde bulunan sağlık kurumlarına son derece pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlanan bu kategoriler ile dilediğiniz kurumda, dilediğiniz doktora muayene olmak çok kolay. Kategoriler içerisinde yer alan ilçelerden bulunduğunuz ilçeyi seçin. Burada yer alan hastanelerden sizi ilgilendiren alanı seçebilir ve hastane randevu almak istemi ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede randevu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda Mhrs randevu alma hizmeti ile dilediğiniz doktora randevu alma şansınız bulunmaktadır. Muayene olacağınız doktora kendiniz karar verebilir ve muayene sürecinizin en sağlıklı şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kategoriler içerisinde bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ardından size en yakın sağlık kurumunu bulun. Karışık randevu alma sistemlerinin aksine muayene olmak istediğiniz alanda randevunuzu kolayca alın.Erzurum Tüm Hastaneler

Oltu Devlet Hastanesi
Oltu Devlet Hastanesi

Oltu Devlet Hastanesi, 1965 yılında, 30 yataklı Sağlık Merkezi olarak, Cumhuriyet Mahallesi, Eski Er..

Hınıs Devlet Hastanesi
Hınıs Devlet Hastanesi

Erzurum iline 152 km, Muş iline 102 km uzaklıkta, 2010 yılı itibari ile Türkiye İstatistik Kurumu ta..

Özel Buhara Hastanesi
Özel Buhara Hastanesi

1996 yılında Buhara Sağlık Hizmetleri Erzurum'da bir ilke damga vurmuştur. Doktor ve halk desteğiyle..

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi
Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi

Sayın Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ'ın talimatları ile ilçemizde yapılacak olan 50 Yataklı ..

İspir Devlet Hastanesi
İspir Devlet Hastanesi

İspir Devlet Hastanesi; ilk olarak 1930'lu yıllarda Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmıştır. Yaklaş..

Çat Devlet Hastanesi
Çat Devlet Hastanesi

Çat ilçe merkezinde bulunan Çat İlçe Hastanesi, 2005 yılında 25 yatak kapasitesi ile hizmete açılmış..