Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İzmir Sağlık Kurumları

Sağlık yaşamın temelidir. Bu bağlamda sağlık kurumları insan hayatında meydana gelen olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmektedir. Ancak özellikle İzmir gibi yüksek nüfuslu şehirlerde doğru sağlık kurumuna ulaşmak ve doğru tedavilerin alınması son derece zor ve karmaşık bir hal almıştır. Sizde İzmir ’da bulunan tüm sağlık kurumlarını tek bir kategori içerisinde görüntüleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz kurumu tercih edebilirsiniz. Sağlık kurumları ilçelere göre düzenlenmiş ve bu şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayede her kullanıcı kategori içerisinde yer alan kendi ilçesini seçebilir ve buradan kendisine en yakın olan sağlık kurumunu seçebilir. Kurum seçiminden sonra hastane randevu alma işlemi ile dilediğiniz kuruma randevu alabilirsiniz.

İzmir İlçe Sağlık Kurumları

İzmir Hastane Randevu Almak

İzmir içerisinde yer alan tüm ilçelerdeki sağlık kurumlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanındaki hızın önemi göz önünde bulundurularak hazırlanan kategorilerde sizlerin en hızlı şekilde yakınındaki sağlık kurumuna ulaşabilmesi için düzenlenmiştir. İzmir hastaneleri arasında sizin için en doğru hastaneyi bulmak doğru kategorize edilmiş sistemler ile artık çok daha kolay. İzmir ’da kalabalık nüfus sebebi ile doğru hastaneleri bulmak ve doğru tedavileri almak son derece zor bir hal almıştır. Ancak sağlanan bu sistem üzerinden yakınızda ya da başka ilçelerde bulunan sağlık kurumlarına son derece pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlanan bu kategoriler ile dilediğiniz kurumda, dilediğiniz doktora muayene olmak çok kolay. Kategoriler içerisinde yer alan ilçelerden bulunduğunuz ilçeyi seçin. Burada yer alan hastanelerden sizi ilgilendiren alanı seçebilir ve hastane randevu almak istemi ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede randevu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda Mhrs randevu alma hizmeti ile dilediğiniz doktora randevu alma şansınız bulunmaktadır. Muayene olacağınız doktora kendiniz karar verebilir ve muayene sürecinizin en sağlıklı şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kategoriler içerisinde bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ardından size en yakın sağlık kurumunu bulun. Karışık randevu alma sistemlerinin aksine muayene olmak istediğiniz alanda randevunuzu kolayca alın.



İzmir Tüm Hastaneler

Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi

Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilm..

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi

Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi 2005 yılında İzmir'in ilk Fizik Tedavi Dal Merkezi olarak Karşıyaka'd..

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi
Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi

2015 yılı Ocak ayında sağlık bakanlığının en son standartlarına uygun yapılandırılarak kurulmuş olup..

Özel Yedigün Tıp Merkezi
Özel Yedigün Tıp Merkezi

Özel Yedigün Tıp Merkezi merkez şubemiz 2007 Yılında Bornova Özkanlarda dört branş ile hizmete başla..

Menemen Devlet Hastanesi
Menemen Devlet Hastanesi

1961 yılında ilçe halkının katkılarıyla Menemen'in merkezinde inşa edilen Devlet Hastanesinin ilk hi..

Foça Devlet Hastanesi
Foça Devlet Hastanesi

1932'li yıllarda şimdiki hastanenin bulunduğu yerde Askeri hastane hizmet vermiştir. 1948 yılında za..