Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Ordu Sağlık Kurumları

Sağlık yaşamın temelidir. Bu bağlamda sağlık kurumları insan hayatında meydana gelen olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmektedir. Ancak özellikle Ordu gibi yüksek nüfuslu şehirlerde doğru sağlık kurumuna ulaşmak ve doğru tedavilerin alınması son derece zor ve karmaşık bir hal almıştır. Sizde Ordu ’da bulunan tüm sağlık kurumlarını tek bir kategori içerisinde görüntüleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz kurumu tercih edebilirsiniz. Sağlık kurumları ilçelere göre düzenlenmiş ve bu şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sayede her kullanıcı kategori içerisinde yer alan kendi ilçesini seçebilir ve buradan kendisine en yakın olan sağlık kurumunu seçebilir. Kurum seçiminden sonra hastane randevu alma işlemi ile dilediğiniz kuruma randevu alabilirsiniz.

Ordu İlçe Sağlık Kurumları

Ordu Hastane Randevu Almak

Ordu içerisinde yer alan tüm ilçelerdeki sağlık kurumlarına hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanındaki hızın önemi göz önünde bulundurularak hazırlanan kategorilerde sizlerin en hızlı şekilde yakınındaki sağlık kurumuna ulaşabilmesi için düzenlenmiştir. Ordu hastaneleri arasında sizin için en doğru hastaneyi bulmak doğru kategorize edilmiş sistemler ile artık çok daha kolay. Ordu ’da kalabalık nüfus sebebi ile doğru hastaneleri bulmak ve doğru tedavileri almak son derece zor bir hal almıştır. Ancak sağlanan bu sistem üzerinden yakınızda ya da başka ilçelerde bulunan sağlık kurumlarına son derece pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sağlanan bu kategoriler ile dilediğiniz kurumda, dilediğiniz doktora muayene olmak çok kolay. Kategoriler içerisinde yer alan ilçelerden bulunduğunuz ilçeyi seçin. Burada yer alan hastanelerden sizi ilgilendiren alanı seçebilir ve hastane randevu almak istemi ile başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede randevu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda Mhrs randevu alma hizmeti ile dilediğiniz doktora randevu alma şansınız bulunmaktadır. Muayene olacağınız doktora kendiniz karar verebilir ve muayene sürecinizin en sağlıklı şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Hemen kategoriler içerisinde bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ardından size en yakın sağlık kurumunu bulun. Karışık randevu alma sistemlerinin aksine muayene olmak istediğiniz alanda randevunuzu kolayca alın.Ordu Tüm Hastaneler

Akkuş Devlet Hastanesi
Akkuş Devlet Hastanesi

1984 yılında Sağlık Ocağı olarak kullanılan binada hizmete açılan Akkuş Devlet Hastanesi 1987 yılınd..

Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi
Özel Fatsa Şifa Tıp Merkezi

Şifa Polikliniği 'tıp merkezi' oldu Ordu'nun Fatsa ilçesinde, 2004 yılında poliklinik olarak hizmete..

Özel FMC Ordu Diyaliz Merkezi
Özel FMC Ordu Diyaliz Merkezi

20 yatak kapasiteli FMC Ordu Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmetleri verilmekte..

Ünye Devlet Hastanesi
Ünye Devlet Hastanesi

Yüceler Mahallesinde yapımı tamamlanarak 2015 yılı Ekim ayında hizmete giren Ünye Devlet Hastanesi 3..

Özel Ada Onkoloji Merkezi
Özel Ada Onkoloji Merkezi

Radyoterapi; Haftanın beş günü günlük 10-15 dakikalık seanslarla uygulanan, tedavi esnasında cihazın..

Özel Ünye Diyaliz Merkezi
Özel Ünye Diyaliz Merkezi

Özel Ünye Diyaliz Merkezi Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi no:136/1 adresinde SGK ile anlaşmalı hem..